Barış Arduç’un 6 milyon mutluluğu!

Barış Arduç’un 6 milyon mutluluğu!

Ünlü oyuncu Barış Arduç, sosyal medyada yükselmeye devam ediyor. Nadiren paylaşım yapan ünlüler arasında yer alan oyuncunun instagram hesabı 6 …


Ünlü oyuncu Barış Arduç, sosyal medyada yükselmeye devam ediyor. Nadiren paylaşım yapan ünlüler arasında yer alan oyuncunun instagram hesabı 6 milyon takipçiyi geçti. Ünlü oyuncunun Türkiye dışında çok sayıda hayranı bulunuyor. Özellikle Kiralık Aşk dizisinin yurt dışı satışlarının yüksek olması Barış Arduç’un tanınmasına büyük katkı sağladı.

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Ömer karakteri ile popüler olan Barış Arduç, Kuzgun dizisinde ise iyi bir performans sergilemesine rağmen, reytinge yenilmişti. Dizi 21 bölüm sürdü ve ekrana veda etti.

Çukur dizisiyle birlikte 2020 yılında yeniden ekrana dönüş yapan oyuncu, koronavirüs pandemisi nedeniyle bir başka talihsizlik yaşadı. Oyuncu, dizinin çekimlerinin durması nedeniyle yeni karakteri ile izleyicileriyle bu sezon bir daha buluşamayacak. Çukur dizisi 4. sezonuyla gelecek sezon yeniden ekranda olacak.

Barış Arduç da Arık Böke Erdenet karakteri ile izleyicilerine kendisini gösterme fırsatını bulacak.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir