Bir gün o koltuğa oturacağım! Payitaht Abdülhamid’in ünlü ismi Cem Uçan’ın içinde ukde kaldı!

Bir gün o koltuğa oturacağım! Payitaht Abdülhamid’in ünlü ismi Cem Uçan’ın içinde ukde kaldı!

Cem Uçan’ın çok istediği aklından iç çıkmayan büyük hayali! 1976 doğumlu olan Cem Uçan, 44 yaşında. Payitaht Abdülhamid dizisinde Ahmet …


Cem Uçan’ın çok istediği aklından iç çıkmayan büyük hayali! 1976 doğumlu olan Cem Uçan, 44 yaşında. Payitaht Abdülhamid dizisinde Ahmet Celalettin Paşa karakterini canlandıran oyuncu, şayet bu mesleği yapmıyor olsaydı f-16 pilotu olmak isterdi. Hayalinin pilot olmak olduğunu anlatan ve f-16 ile uçmayı çok arzu ettiğini belirten Cem Uçan, bir gün bunu başaracağını düşünüyor.

Oyunculuk mesleğinin bir gün kendisini f-16’nın koltuğuna oturtacağı inancını paylaşan Cem Uçan, youtube’da katıldığı sohbet programında dikkat çeken sözler söyledi.

Cem Uçan, “44 yaşındayım hayat elbet bu meslekte bir gün beni o f-16’nın içine bindirecek” şeklinde konuştu.

Mesleğinde çok ünlü, çok tanınan birisi olmak gibi bir hevesinin bulunmadığını anlatan oyuncu, elinde olanlar ile yetinmeyi bildiğine değindi.

Cem Uçan, “Oyunculuk benim hayatımdaki ikinci seçenekti. Ben de çok isterdim, çok genç yaşta akademik eğitimi almak. Mesleğe çok küçük yaşlarda başlamak isterdim. Ama hayat bana o imkanı sunmadı” diye konuştu.

Oyunculuğun çok ciddi ve emek isteyen bir iş olduğunu hatırlatan Cem Uçan, mesleği hafife alanların yanıldığını ifade etti. Dünyada profesyonel dövüşçü olmanın ve aktör olmanın herkes tarafından yapılamayacağını bunun doğuştan geldiğini anlatan Cem Uçan, “Konservatuvarlar binlerce mezun veriyorlar, neredeler?” diye sordu.

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir