Bizim Hikaye’nin Deniz’i Melisa Döngel’in yeni dizi projesi!

Read Time:1 Minute, 9 Second
Bizim Hikaye’nin Deniz’i Melisa Döngel’in yeni dizi projesi!

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı isimli dizinin provaları başladı. Önceki gün oyuncular bir araya geldi ve …


Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı isimli dizinin provaları başladı. Önceki gün oyuncular bir araya geldi ve okuma provaları yapıldı.

2015 yılında oyunculuğa başlayan Melisa Döngel, yeni dizinin de kadrosunde yer alıyor. Ne Münasebet, Fazilet Hanım ve Kızları, Aşk Ağlatır, Elif ve Bizim Hikaye dizilerinde rol alan Melisa Döngel, heyecanlı olduklarını söyledi.

Karantina sürecinde biraz kilo aldığı ortaya çıkan oyuncu, “Hepimiz buradayız. Bugün provalara başladık. Kendi aramızda. Heyecanlıyız” açıklamasını yaptı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin ile birlikte dizide başarılı isimlerden oluşan bir kadro var.

Bu iki ünlü isme; Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler eşlik edecek.

Dizinin Konusu:

Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Şimdiden çok konuşulan “Sen Çal Kapımı” için hazırlıklar son hız devam ediyor. Çekimlerin Haziran ayında başlaması bekleniyor.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir