Burcu Kıratlı, Diriliş Ertuğrul dizisinin bereketini yaşıyor!

Burcu Kıratlı, Diriliş Ertuğrul dizisinin bereketini yaşıyor!

Türk televizyon tarihinin en önemli yapımlarından birisi Diriliş Ertuğrul. 5 sezon süren dizi, dünyayı etkilemeye devam ediyor. Engin Altan …


Türk televizyon tarihinin en önemli yapımlarından birisi Diriliş Ertuğrul. 5 sezon süren dizi, dünyayı etkilemeye devam ediyor. Engin Altan Düzyatan’ın başrolünde yer aldığı Diriliş Ertuğrul, Ramazan başından bu yana Pakistan’da yayınlanıyor.

Urduca yayınlanan dizi, halk tarafından büyük beğeni kazandı. Diriliş Ertuğrul ile ilgili sosyal medyada çok sayıda paylaşım yapıldı. Diziye hayranlıklarını sergileyen Asyalı sanatçılar da jenerik müziğini kendi yorumlarını katarak çalıyor. Sosyal medyada birçok videoda sanatçıların çalışmalarını görebilirsiniz. Dizide Gökçe Hatun karakterini canlandıran Burcu Kıratlı da büyük ilgi gördü.

Pakistan’da sosyal medya kullanıcıları Burcu Kıratlı ile ilgili birçok paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu da instagram hesabından hayranlarına mesaj yolladı.

Aşk ve Mavi dizisinin 2018 yılında final yapmasının ardından Burcu Kıratlı, başka bir projede yer alamadı. Yeni bir dizi arayışında olan oyuncu, bu günlerde Diriliş Ertuğrul’un bereketini yaşıyor.

Pakistan’da halk tarafından sevilmesinin ardından İngilizce mesaj paylaşan Burcu Kıratlı, tüm hayranlarına teşekkür etti.

Kıratlı’nın mesajı şöyle: “Pakistanlı tüm hayranlarıma teşekkür etmek istiyorum. Her gün inanılmaz mesajlarınızı okumak çok büyük bir mutluluk ve davetiniz benim için bir onur! Her şey normale döndüğünde Pakistan’a gelmek isterim ve hepinizle tanışmak isterim. En iyi dileklerimle hepinize öpücükler.”

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir