Can Yaman karantina döneminin kazanan ünlülerinden oldu!

Can Yaman karantina döneminin kazanan ünlülerinden oldu!

2020 yılı Can Yaman için yenilenme dönemi oldu. Oyuncu, 2019 yılında yaptığı hataların ardından hem askerliğini tamamladı hem de kendisine yeni …


2020 yılı Can Yaman için yenilenme dönemi oldu. Oyuncu, 2019 yılında yaptığı hataların ardından hem askerliğini tamamladı hem de kendisine yeni bir yol çizdi.

Erkenci Kuş dizisinin müthiş başarısından sonra Can Yaman, fazla açıklama yapmanın ve şöhretin baskısını hissetmiş ve hatalar yapmıştı. Bu dönemde askere gitmesi ünlü oyuncu adına bir arınma sağladı. Can Yaman için hatalar dönemi de 2019 yılında kapanmışa benziyor.

Oyuncu, Dolunay dizisinde birlikte rol aldığı Özge Gürel ile yeniden bir yolculuğa çıkıyor. Bay Yanlış dizisi için hazırlıklar tamamlandı ve setin başlaması bekleniyor.

Can Yaman da kendisine çizdiği yeni yolda önemli adımlar atmakta. Koronavirüs pandemisi nedeniyle evinden çıkmayan oyuncu bu dönemi kendisi adına pozitife çevirdi.

Habertürk’e konuşan Can Yaman, “Bu süreci pozitife çevirmeye çalıştım. Bateri çalıyorum, eğitimler alıyorum, tango dansı yapıyorum” dedi. İspanyolca öğrenmekte olan oyuncu, bu sayede hayranları ile direkt konuşabilmek istiyor.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir