Didem Balçın için düğün günü bir masal olarak geride kaldı! İşte en özel anlar!

Didem Balçın için düğün günü bir masal olarak geride kaldı! İşte en özel anlar!

Ünlü oyuncu Didem Balçın, aşktan umudunu kestiği bir dönemde eşi Can Aydın ile tanıştı. 6 ay birlikte flört eden çift, Mart ayında nişan yaptı …


Ünlü oyuncu Didem Balçın, aşktan umudunu kestiği bir dönemde eşi Can Aydın ile tanıştı. 6 ay birlikte flört eden çift, Mart ayında nişan yaptı. Haziran ayı için düğün planları vardı ama koronavirüs pandemisi nedeniyle 8 Mayıs günü kısıtlı katılımcının huzurunda nikah kıydılar.

Didem Balçın, düğünden canlı yayın yaparak gelemeyen arkadaşlarına neler yaşandığını internet üzerinden gösterdi. Oyuncu, hayranları için ise hazırlanan videoyu instagram hesabından yayınladı.

Didem Balçın, “Dost kötü gün dostu olunca elbet güzeldir. Ama en güzeli hem kötü hem iyi gün dostu olandır” notu ile düğün için kendisine yardımcı olan arkadaşları için bir teşekkür mesajı yayınladı.

“O gün bir masal olarak hatıramızda kaldı. Elbisemi çok ama çok sevdiğim, gelinlik değil beyaz bir elbiseydi aradığım” diyen oyuncu, instagram hesabından hem fotoğrafları hem de video görüntüleri yayınladığı. Aşağıdaki paylaşımdan kaydırarak görebilirsiniz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir