Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bu kadar uzun sürmesinin sırrı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın bu kadar uzun sürmesinin sırrı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5 sezondur izleyicilerle buluşuyor. Büyük başarılar kazanan dizinin başrolünde yer alan oyunculardan …


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5 sezondur izleyicilerle buluşuyor. Büyük başarılar kazanan dizinin başrolünde yer alan oyunculardan birisi de Ozan Akbaba… Ünlü oyuncu dizide İlyas Çakırbeyli karakterini canlandırıyor.

İzleyici ile karakter arasındaki ilişkinin dizilerin sürelerini olumlu etkilediğini belirten oyuncu, İlyas Çakırbeyli karakterinin çok sevilmesinin kendisi açısından da büyük bir şans olduğunu dile getirdi. Youtube’da katıldığı programda yönetmen Bora Talat Oyacı’nın sorularını yanıtlayan Ozan Akbaba, izleyicilerin kendisini İlyas gibi gördüğünü söyledi.

Sosyal medyada bazen karşısına mesajlar çıktığını ve “Sana yakıştıramıyoruz” diyenler olduğunu hatırlatan oyuncu, “İzleyiciler beni Ozan olarak görmek istemiyor. Bunlar izleyici için çok değerli şeyler, bizim için de öyle” dedi.

İzleyicilerin İlyas Çakırbeyli karakterini sevmesinin önemine işaret eden oyuncu, bunun dizide uzun süre rol almasını sağladığına da değindi.

Ozan Akbaba, şöyle konuştu: “İlyas’ı bu kadar sevmeseler belki de benim Eşkıya’daki ömrüm bu kadar uzun olmayacaktı. Ya da izleyici Eşkıya’yı İlyas’ı sevdiği kadar sevmese, dizinin ömrü bu kadar uzun sürmeyecekti. Bunlar aslında hep doğru denklem. İnsanlara istediğini verince, onlar da sana istediğini veriyorlar. Çok güzel bir ilişki var bu noktada. Bu da bizim işimizin bir parçası…”

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir