Görkem Sevindik’in canlandırdığı eski karakterleri unutulmuyor!

Görkem Sevindik’in canlandırdığı eski karakterleri unutulmuyor!

Ünlü oyuncu Görkem Sevindik’in hayranları, oyuncuyu eski karakterleri ile anmaya devam ediyor. 2020 yılına Show TV ekranında Ramo dizisiyle …


Ünlü oyuncu Görkem Sevindik’in hayranları, oyuncuyu eski karakterleri ile anmaya devam ediyor. 2020 yılına Show TV ekranında Ramo dizisiyle başlayan Görkem Sevindik, Boz karakterindeki başarılı performansı ile göz doldurmuştu.

Adana’da çekilen dizinin setinde, koronavirüs önlemleri nedeniyle 2 aydır çalışma yapılmıyor. Yapımın Temmuz – Ağustos aylarında toplanıp çekimlere yeniden başlaması bekleniyor. Görkem Sevindik ise dinlenme fırsatı bulduğu karantina döneminde imajını yeniledi. Sakallarını uzatan oyuncu, son halini instagram hesabından yayınladı.

Görkem Sevindik’in hayranları ise eski karakterlerini bir türlü unutamıyor. En çok da Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Pusat karakteri ile Söz dizisindeki Keşanlı Mücahit akıllarda takılı kaldı.

Sosyal medyadan her paylaşım yaptığında takipçileri ya Pusat Çakır ya da Keşanlı Mücahit olarak sesleniyor. Yeni imajını beğenen takipçileri, karizma bulduklarını belirten yorumlar yaptı.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir