Hande Ataizi’nin eleştirdiği Kenan İmirzalıoğlu’na Jessica May’den övgü!

Hande Ataizi’nin eleştirdiği Kenan İmirzalıoğlu’na Jessica May’den övgü!

Geçtiğimiz gün bir youtube sohbetine katılan Hande Ataizi, Kıvınç Tatlıtuğ’u çok beğendiğini ve yetenekli bulduğunu söylemiş ama Kenan …


Geçtiğimiz gün bir youtube sohbetine katılan Hande Ataizi, Kıvınç Tatlıtuğ’u çok beğendiğini ve yetenekli bulduğunu söylemiş ama Kenan İmirzalıoğlu’nu beğenmediğini ifade etmişti.

Oyuncu, “Kenan İmirzalıoğlu, hiç iyi bir oyuncu değil. Sokaktan bir adamı al, daha iyi oynatırsın” diye konuşmuştu. İşte bu sözlerinin ardından kameralara konuşan Hande Ataizi, biraz patavatsızlık yaptığını belirterek geri adım attı.

Yeni Gelin dizisiyle hayatımıza giren Jessica May ise, Türkiye’ye geldiği günden bu yana ekranda Kenan İmirzalıoğlu ile Kıvanç Tatlıtuğ’u gördüğünü anlattı.

Oyuncu, ” İkisi de muhteşem oynuyorlar. Benim favorim Kenan” diye konuştu. Hande Ataizi’nin düşüncesinin aksine Jessica May, Kenan İmirazlıoğlu’na iltifat etti.

Türkçe’sini geliştiren ve Yeşilçam filmlerine de merak saran oyuncu, Kemal Sunal’a da bayılıyor.

Jessica May, Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programında şöyle konuştu: “Şu sıralar Yeşilçam filmlerini izliyorum. Kemal Sunal benim idolüm. Ona bayılıyorum. Bir şey söylemesine gerek yok, ona bakıyorum ve gülüyorum. “

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir