Hande Doğandemir’e Kerem Bürsin’den yıllar sonra büyük iltifat!

Hande Doğandemir’e Kerem Bürsin’den yıllar sonra büyük iltifat!

2013 yılı Kerem Bürsin için çok önemli bir yıl… Türkiye’ye gelen ve 6 ay boyunca çabalayan Kerem Bürsin, tam da ABD’ye dönmek üzereyken Güneşi …


2013 yılı Kerem Bürsin için çok önemli bir yıl… Türkiye’ye gelen ve 6 ay boyunca çabalayan Kerem Bürsin, tam da ABD’ye dönmek üzereyken Güneşi Beklerken dizisinden teklif aldı. İşte bu dizi oyuncunun hayatını değiştirdi.

Youtube’da katıldığı Senaryo Sohbetleri programında konuşan oyuncu Kerem Bürsin, dizide Zeynep karakterini canlandıran partneri Hande Doğandemir için övgü dolu sözler söyledi.

Güneşi Beklerken dizisinde rol arkadaşı ile birlikte çok güzel işler başardıklarını belirten Kerem Bürsin, birçok sahneyi de unutamadığını ifade etti.

Hande Doğandemir ile oynamanın çok keyifli olduğunun altını çizen oyuncu, eski partnerini şu sözlerle övdü: “Bence bir partner olarak çok şanslı bir insandım. Oyunculukta güven meselesi çok önemli. Birbirimize güvenebilmek. O yüzden çok güven egzersizleri çalışıyor. Hande’ye ben her zaman güvenebiliyordum, sahne içerisinde. Gözüm kapalı.. Çok güzel bir tenis partneriydi. Olağanüstü maçlar çıkarttığımızı düşünüyorum.”

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir