Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisinde herkesi fena şaşırtacak!

Read Time:1 Minute, 35 Second
Hande Erçel, Sen Çal Kapımı dizisinde herkesi fena şaşırtacak!

Ünlü oyuncu Hande Erçel, yeni dizi heyecanı yaşıyor. Bu heyecan oyuncunun her haline yansıdı. Katıldığı sohbet programında Sen Çal Kapımı …


Ünlü oyuncu Hande Erçel, yeni dizi heyecanı yaşıyor. Bu heyecan oyuncunun her haline yansıdı. Katıldığı sohbet programında Sen Çal Kapımı dizisini anlatan Hande Erçel, adeta enerji fışkırıyordu… Oyuncunun bu kadar heyecanlı olmasının altında canlandıracağı Eda Yıldız karakteri yatıyor… Senaryoyu okuduğu zaman bu karakteri çok seven Hande Erçel, hayranlarını da şaşırtacak.

Çiçekci Eda ile holding sahibi Serkan arasındaki nişan oyununun aşka dönüşmesi, dizinin çıkış noktası… Hande Erçel, koronavirüs pandemisi nedeniyle tatil yapmayı çok özlediği bir dönem yaşıyor. Ancak oyuncu, Sen Çal Kapımı dizisi nedeniyle gitmek istediği yerlere bu yaz gidemeyecek.

Erçel, “Aslında iş olmasaydı çok gitmek istediğim yerler vardı. Denize girmeyi çok özlediğim yerler vardı. Ama işe başlayacağım için, güzel de bir iş yapacağız. Onun için bunu erteledik. İşe başladığımız için de tatil zamanı olmayacak” diye konuştu.

Ünlü oyuncunun bu kadar heyecanlanmasına ve bu işi çok istemesine sebep olan şey ise bugüne kadar canlandırdığı hüzünlü karakterler. 2016-2017 sezonunda Altın Kelebek’ten ödül kazandığı Aşk Laftan Anlamaz dizisinden bu yana oyuncu, hep hüzünlü karakterlere hayat veriyor..

Siyah İnci, Halka ve Azize dizilerinde hep derinlikli ve hüzünlü karakterler Hande Erçel’in ruhunda iz bırakmış… Sen Çal Kapımı dizisinde eğlenceli bir karakter önüne gelince oyuncu büyük bir heyecan yaşadı.

Ünlü oyuncu, bu durumu şöyle anlattı: “Uzun zamandır oynadığım karakterler hep daha hüzünleri olan, derin karakterlerdi. Burada ben gülmeyi çok özlediğimi fark ettim. Bu senaryoyu okuduğumda, “Bu kız çok eğlenceli’ dedim. Ben bunu özlemişim. O heyecanla, o kadar isteyerek kabul ettim. Kerem ile tanışınca her şey çok güzel gitmeye başladı. Araya karantina girdi. Ama hiçbir şey bu heyecanımızdan, enerjimizden götürmedi.”

Dizinin çekimlerine Haziran ayında başlanacak. Ancak Hande Erçel, hemen sete çıkıp oynamak istiyor. Çünkü karakteri çok sevdi ve Eda olarak hayranlarının karşısına bir an önce çıkmak istiyor.

Erçel, “Bir an önce sete çıkıp, acilen oynamak istiyorum. O sahneler gelsin istiyorum. Çok özlemişim böyle bir şeyi. Şu an bile çalışırken hep ‘hadi sete çıkalım’ enerjisi var üzerimde. Hareketten bereket doğar… ” diye konuştu.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir