İpek Tuzcuoğlu’nun favorileri Serenay Sarıkaya ve Farah Zeynep Abdullah!

Read Time:1 Minute, 16 Second
İpek Tuzcuoğlu’nun favorileri Serenay Sarıkaya ve Farah Zeynep Abdullah!

İpek Tuzcuoğlu, Milliyet gazetesine röportaj verdi. Ünlü oyuncu, yaptığı açıklamada hem kendi jenerasyonunun öncesinden hem akranlarından hem de …


İpek Tuzcuoğlu, Milliyet gazetesine röportaj verdi. Ünlü oyuncu, yaptığı açıklamada hem kendi jenerasyonunun öncesinden hem akranlarından hem de genç nesilden sevdiği oyuncuları sıraladı. Alice Müzikali’ni seyredemediğini belirten oyuncu, Serenay Sarıkaya’ya bayıldığını,onu çok beğendiğini anlattı. Tuzcuoğlu, “En beğendiğim oyunculardan bir tanesi. Keyifle takip ediyorum Serenay’ı” ifadesini kullandı.

Farah Zeynep Abdullah’ı da beğenerek izlediğini ifade eden İpek Tuzcuoğlu, ayrıca Bergüzar Korel’den de övgü ile bahsetti.

Bergüzar Korel için, “Çok beğenirim, kendi de çok hanımefendidir. Meslekleri, duruşları ve samimiyetleriyle bu üç ismi de çok beğeniyorum ve takip ediyorum” diye konuşan İpek Tuzcuoğlu, kendi jenarasyonu içinde beğendiklerini de sıraladı.

Oyuncu, “Nazan Kesal bayılırım. Vahide Perçin bayılırım. İpek Bilgin, Bennu Yıldırımlar bunlar benim çok beğendiğim oyuncular” diye konuştu.

Yeni dizi ve sinema projelerinin koronavirüs engeline takıldığını hatırlatan İpek Tuzcuoğlu, Eylül veya Ekim ayı gibi setlerin tam olarak aktif hale geleceğini düşünüyor.

Mayıs sonu sete çıkmayı riskli bulduğunu anlatan İpek Tuzcuoğlu, oyuncu olma hayalindeki gençlere de şu sözlerle seslendi:

“Bir defa kesinlikle oyuncu olmak istiyorlarsa eğitimini alsınlar. Eğitim her zaman donatan bir şeydir insanı. Güçlü kılar, sağlam durmanızı, insanlara karşı kendinizi doğru savunmanızı sağlar. İyi metin okumayı, iyi karakter yaratmayı getirir. Ben mutlaka ne olursa olsun eğitimden yanayım. Onun dışında doğru bir kariyer planlaması yapacak menajerlerle çalışabilirler. Çok iyi menajerlik ajansları var artık. Ama gerçekten isim olmuş menajerlik ajanslarından bahsediyorum. Cast ajanslarından uzak dursunlar. Kimin ne yaptığı hiç belli değil. Araştırmadan, emin olmadan değil, referans alarak gitsinler. Ünlü olmaya özenmesinler, sadece işlerini sevsinler. Gerçekten işini seven insan bir noktada başarıyı yakalıyor. Sevdiğiniz işi yapın.”

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir