Jessica May, Yeni Gelin dizisinde bir kelime için 1 hafta çalıştı!

Jessica May, Yeni Gelin dizisinde bir kelime için 1 hafta çalıştı!

Yeni Gelin dizisi 3 sezon Show TV ekranında izleyicilerle buluştu. 2017-2018 yıllarında yayınlanan eğlenceli dizi, Brezilyalı oyuncu Jessica …


Yeni Gelin dizisi 3 sezon Show TV ekranında izleyicilerle buluştu. 2017-2018 yıllarında yayınlanan eğlenceli dizi, Brezilyalı oyuncu Jessica May’ın sektöre girmesini sağladı.

Türkçe öğrenen ve Yeni Gelin dizisinde başarılı performans sergileyen Jessica May, hem enerjisi hem de pozitif kişiliği ile izleyiciler tarafından çok beğenildi. Fotoğrafçı Hüseyin Kara ile sette tanışan oyuncu, ilk görüşte aşık olduğunu itiraf etti.

Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Jessica May, “Hüseyin ile ilk görüşte aşk oldu, onu gördüğüm an aşık oldum. Sette bir konuştuk, sonra her şey başladı. İngilizce-Türkçe yarı yarı konuşurken bu hale geldik” diye konuştu.

Türkçe’sinin hala kötü olduğunu belirten Jessica May, düzgün konuşmayı çok istediğini belirtti.

Oyuncu, “Bazen konuşamıyorum, bazen de çok hızlı bir şekilde konuşabiliyorum. Türkçe çok güzel bir dil. Dizide ‘dayanıklılıklarını’ diye bir kelime söyledim, çok zorlandım. Bir hafta üstünde çalıştım” açıklamasında bulundu.

Karantina döneminde evden hiç çıkmayan oyuncu, sadece geçtiğimiz gün Çarkıfelek yarışmasının çekimlerine katıldı.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir