Kalk Gidelim Eve 5. bölümde Nurcan’dan kurnaz plan

Read Time:1 Minute, 35 Second
Kalk Gidelim Eve 5. bölümde Nurcan’dan kurnaz plan

Kalk Gidelim Eve dizisinin 5. yeni bölümü 22 Mayıs Cuma günü izleyicilerle buluşacak. TRT1 ekranında sevilen yapımlardan olan Kalk Gidelim Eve 5 …


Kalk Gidelim Eve dizisinin 5. yeni bölümü 22 Mayıs Cuma günü izleyicilerle buluşacak. TRT1 ekranında sevilen yapımlardan olan Kalk Gidelim Eve 5. yeni bölümde Nurcan’ın kurnaz planı… Ercan için zor günler başlıyor… Seyfettin Sevda’nın gönlünü nasıl alacak? Kalk Gidelim’de merak edilenler…

TRT 1 ekranlarının sevilen, usta oyuncu kadrosu ve güçlü aile hikayesiyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Kalk Gidelim Eve” beşinci bölümüyle ekranlara geliyor.

İçinde bulunduğumuz sürece uygun olarak; çekimleri devam eden “Kalk Gidelim Eve” yine en komik halleriyle izleyicileri güldürmeye devam ediyor. 22 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan “Kalk Gidelim Eve”nin yeni bölümünde; Ercan’la yaptığı iş birliğinin İnsaf tarafından anlaşıldığını öğrenen Nurcan, kurnaz bir planı daha devreye sokar. İnsaf tehdidinden kurtulmuştur ama hiç ummadığı bir anda Ercan’la yaptığı gizli ittifak hiç olmayacak biri tarafından öğrenilir. Üstelik şimdi, Ercan’ın Muğla’da değil İstanbul’da yaşadığı başka birisi tarafından daha biliniyordur ve Meryem bunu öğrenirse Ercan için zor günler başlayacaktır.

Sevda, Seyfettin’ le arasına giren kara kediyi çözmek için Hacı Baba’ ya müracaat eder ve bundan sonuç alır. Seyfettin Sevda’nın gönlünü alabilmek için hem Samim’le hem Sadık’la işbirliği yapar. Samim babasının işini halletmek için Yıldız ile birlikte çalışmak zorundadır.

Kendini bir bahaneyle tekrar karantinaya alıp Mustafa Ali’den kurtaran Nurcan ummadığı bir tepki ile karşılaşır. Mustafa Ali eskisi gibi değildir. Nurcan’la hiç ilgilenmeyecektir. Mustafa Ali’nin bu inadı tabii ki çok kısa sürer. Yelkenleri indiren Mustafa Ali Nurcan’ın kaldığı odaya sızma planları yapar.

Şakir ise Şeba kanalında yeni bir köşe hazırlığındadır. “Şakademi” adını verdiği bu köşede komik challenge’lar hazırlarken başına gelen olmadık bir şey Dudu’yu hayrete düşürür.

Amacına ulaşan Seyfettin, Sevda ile barışması için adadığı adağı gerçekleştirmek üzere Eyüp Sultan’a giderken yolda başına gelen bir olay bundan sonrası için bir çok şeyin değişmesi anlamına gelecektir.

Kalk Gidelim Eve kahkaha dolu yeni bölümüyle 22 Mayıs Cuma Saat 22.00’de TRT 1’de…

 

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir