Kubilay Aka ve Alina Boz, hayallerinin peşinde!

Kubilay Aka ve Alina Boz, hayallerinin peşinde!

Alem dergisinin 17. sayısı dijital platformlarda yayınlandı. 20 Mayıs 2020 tarihli kapak resminde Kubilay Aka ile Alina Boz ikilisini …


Alem dergisinin 17. sayısı dijital platformlarda yayınlandı. 20 Mayıs 2020 tarihli kapak resminde Kubilay Aka ile Alina Boz ikilisini görebilirsiniz. Aşk 101 dizisiyle gündemde olan iki ünlü ismin yan yana pozu takipçileri tarafından büyük beğeni topladı.

Derginin kapağında, “Hayallerinin peşinden giden ikili” başlığı kullanıldı. Nisan ayında yayınlanan Aşk 101, Netflix’in bulunduğu 190 ülkede gösterildi. Dizi, en az 10 ülkede en çok izlenen yapımlar arasında yer aldı. Kubilay Aka ve Alina Boz’un da bu başarıda rolü büyüktü.

Aşk 101 dizisinin 2. sezonunun çekimleri için de hazırlıklar yapılıyor. Haziran ayında çekimlerin başlama ihtimali bulunuyor. Ancak net program belli değil.

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı ve Bade İşçil dizinin başrolünde yer alan isimler olarak dikkat çekiyor.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir