Kuruluş Osman dizisinde beklenen gün geldi!

Kuruluş Osman dizisinde beklenen gün geldi!

2019-2020 sezonunun en başarılı dizilerinden birisi de Kuruluş Osman… Burak Özçivit, Yurdaer Okur, Didem Balçın ve Ragıp Savaş gibi usta …


2019-2020 sezonunun en başarılı dizilerinden birisi de Kuruluş Osman… Burak Özçivit, Yurdaer Okur, Didem Balçın ve Ragıp Savaş gibi usta isimleri bünyesinde buluşturan Kuruluş Osman dizisi, koronavirüse rağmen çekimleri devam eden çok az yapımdan birisi.

3 hafta ara verdikten sonra yeniden çekimlere başlayan ve izleyicisi ile buluşmanın farkını yaşayan Kuruluş Osman, yerini de sağlamlaştırıyor. Çarşamba akşamları için alışkanlık yaratan dizi, bu zor dönemi başarılı şekilde atlatmakta.

Kuruluş Osman dizisinin 27 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak olan 23. bölümünde neler yaşanacağı da merak ediliyor. Osman Bey artık kararını verdi ve dizinin hayranlarının beklediği gün geldi. Artık bir beylik kurulacak…

Osman Bey diyor ki; “Ötelerden kaza için geldik. Tek arzusu kaza olan, şehadet olan ve adalet olan bir birlik kuracağız. Bir beylik kuracağız. Bir devlet kuracağız.”

Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler yayınlandı. Videodan izleyebilirsiniz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir