Kuruluş Osman dizisiyle Survivor arasında amansız yarış!

Read Time:1 Minute, 26 Second
Kuruluş Osman dizisiyle Survivor arasında amansız yarış!

atv’de yayınlanan Kuruluş Osman ile tv8’de izleyicilerle buluşan Survivor arasında büyük bir reyting yarışı yaşandı. Koronavirüs pandemisinin …


atv’de yayınlanan Kuruluş Osman ile tv8’de izleyicilerle buluşan Survivor arasında büyük bir reyting yarışı yaşandı. Koronavirüs pandemisinin ekranda en yaradığı yapım Survivor oldu. Geçtiğimiz senelerde dizilerle rekabet etmekte zorlanan yapım, pandemi nedeniyle birçok dizi ekrandan silinince büyük bir fırsat buldu ve eski başarılı günlerine geri döndü.

Çarşamba akşamları ise Survivor ile Kuruluş Osman arasında amansız bir yarış yaşanıyor. Dizinin 20 Mayıs çarşamba akşamı ekrana gelen 22’nci bölümü seyirciyi ekrana kilitlerken, tüm kişiler listesinin zirvesinde yer aldı.Dizi AB ve ABC1 gruplarında ise Survivor’ın ardından ikinci sırada yer bulabildi.

Osman Bey’e hanedanın ve devletin geleceğinin müjdelendiği kutlu rüyasının yer aldığı sahne, seyirciden övgü alırken, sosyal medyada gecenin en çok konuşulan konusu oldu.

Osman Bey’in rüyasının yanı sıra Bala Hatun’la evliliğinin damga vurduğu ‘Kuruluş Osman’ın 22’inci bölümü, #KutluRüya etiketiyle sosyal medyada da büyük ilgi görürken, Türkiye’de gece boyunca trend listesinde birinci sırada bulunurken, dünya trend listesinde de yedinci sırada aldı.

Osman Bey’in meşhur rüyasının yer aldığı sahneyle çok konuşulan ‘Kuruluş Osman’ın bu haftaki bölümünde Osman Bey ve Bala Hatun evlendi. Bölümün ardından yayınlanan 23’üncü bölüm fragmanı ‘Kuruluş Osman’ hayranlarında büyük heyecan yarattı.

“Şeyh Edebalı’dan aldığı nasihatle gazaya başlayan Osman Bey, uç bölgesindeki Moğol hakimiyetini nasıl kıracak?” “Alişar, Osman Bey’e karşı Moğollar’dan aldığı desteği nasıl kullanacak”, “Gerçekleri görmeye başlayan Dündar, Alişar’la ittifakını yeniden değerlendirecek mi?”, “Aygül, Osman Bey ve Bala Hatun’un evliliğine nasıl tepki verecek?” soruları 28 Mayıs çarşamba akşamı 20.00’de ekrana gelecek 23’üncü bölümde yanıt bulacak.

Yapım, proje tasarım ve senaryosu Mehmet Bozdağ’a ait; genel yönetmenliğini Metin Günay’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, ATV ekranlarında çarşamba akşamlarına damgasını vurmaya devam edecek.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir