Kuzey Yıldızı dizisinde şoke eden ayrılık! Ünlü oyuncu diziyi bıraktı!

Kuzey Yıldızı dizisinde şoke eden ayrılık! Ünlü oyuncu diziyi bıraktı!

Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı, bu sezonun en başarılı yapımlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Dizinin çekimlerine Ordu’da …


Show TV’nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı, bu sezonun en başarılı yapımlarından birisi olarak dikkat çekiyor. Dizinin çekimlerine Ordu’da geçtiğimiz günlerde yeniden başlandı.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle 2 aydır sette çekimler yapılmamaktaydı. Ancak ekibin yeniden bir araya gelmesi bazı sorunları da beraberinde getirdi. Dizide Fadime karakterini canlandıran Yasemin Hadivent, ani bir ayrılık kararı aldı.

Sete çıkma kararının ardından zor bir seçim yapmak durumunda kalan Yasemin Hadivent, kedisi Minnoş için ve pandemi riskini de göz önüne alarak diziye veda etti.

Koronavirüs tedbirleri sebebiyle bir süredir İstanbul’daki evinde olan oyuncu; Minnoş ismindeki kedisini kimseye bırakamayacağı ve malum şartlardan dolayı yanında götüremeyeceği için, 27 bölüm rol aldığı diziden ayrılma kararı aldı.

Yasemin Hadivent; “Minnoş ile 2014’ten itibaren beraberiz. Tanıştığımızda 2,5 aylıktı ve benim için evlat gibi. Bu yüzden sorumluluk hissi çok büyük” diye konuştu.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir