Netflix’in 50 Metrekare dizisinde son durum ne?

Netflix’in 50 Metrekare dizisinde son durum ne?

Ünlü oyuncu Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ı buluşturan 50 metrekare isimli dizi projesi büyük dikkat çekti. Netflix imzalı ilk Türkçe komedi …


Ünlü oyuncu Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ı buluşturan 50 metrekare isimli dizi projesi büyük dikkat çekti. Netflix imzalı ilk Türkçe komedi dizisi olması nedeniyle ilgi gören projenin çekimleri başlamıştı.

Ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle bu dizinin çekimlerine de durduruldu. Yaklaşık 2 aydır karantinada olan ünlü oyuncu Engin Öztürk, önceki gün saç tıraşı için dışarı çıktı.

Oyuncu, kameralara yakalandı ve yüzünde maskeli haliyle dikkat çekti. Herkes için bu koronavirüs pandemi sürecinin iyi geçmesini dileyen Engin Öztürk, 50 Metrekare dizisiyle ilgili de son durumu anlattı.

Oyuncu, “Devam eden projem var benim Netflix’te. Onu tamamlayamadık. Koronadan dolayı. O biter bitmez sonra yeni projelere bakacağız. Şu dönemde dışarıya çıkabildiğimize dua ediyoruz” diye konuştu.

Burak Aksak’ın senaryosunu yazdığı dizinin yönetmenliğini Selçuk Aydemir yapıyor. 2 sezonluk hazırlanan 50 Metrekare dizisinde Cengiz Bozkurt ve Emel Yıldırım da rol alıyor.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir