Nur Fettahoğlu’nu kara kara düşündüren sorun

Nur Fettahoğlu’nu kara kara düşündüren sorun

Kardeş Çocukları dizisinin ardından Babil ile ekranda yer alan Nur Fettahoğlu, karantina döneminde evinde kızı Elisa ile vakit geçiriyor …


Kardeş Çocukları dizisinin ardından Babil ile ekranda yer alan Nur Fettahoğlu, karantina döneminde evinde kızı Elisa ile vakit geçiriyor. Oyuncu yazın gelişine de çok seviniyor.

Instagram hesabından geçtiğimiz yaz günleri çekilen fotoğrafını yayınlayan oyuncu, “Fazla özlem içerir. Saklı cennetim az kaldı” diyerek yaz tatilinin özlemini çektiğini gösterdi. Babil dizisinin 1.sezonu mecburen tamamlandı. Dizinin ekibinin Ağustos ayında yeniden bir araya gelerek çekimlere başlaması bekleniyor.

Nur Fettahoğlu ise yaz tatilinin hayalini kuruyor. Oyuncu bir başka paylaşımında ise vicdanın önemine vurgu yaptı. Nazım Hikmetin’in dizilerini paylaşan oyuncu, vicdanın önemine işaret etti.

“Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine, bu hasret bizim. Yaşamak vicdan gibi tek ve hür merhamet gibi kardeşçesine” diye yazan Nur Fettahoğlu, ardından da şu sözlerle umutsuzluğunu dile getirdi:

“Diyebilirim demesine de, vicdansız ve merhamet gerçekliği nereye koyayım.”

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir