Ramo dizisinde bilinmezlik hakim! İlker Aksum’un içinde bir korku var!

Ramo dizisinde bilinmezlik hakim! İlker Aksum’un içinde bir korku var!

Ünlü oyuncu İlker Aksum, 2020 yılına Ramo dizisi ile başlamıştı. Adana’da yapılan dizinin çekimlerine ara verilmesinden bu yana 2 ay geçti …


Ünlü oyuncu İlker Aksum, 2020 yılına Ramo dizisi ile başlamıştı. Adana’da yapılan dizinin çekimlerine ara verilmesinden bu yana 2 ay geçti. İlker Aksum da bu süreci evinde geçirdiğini ve bahçesinden dışarıya çıkmadığını söyledi.

Bu süreçte birçok film izlediğini anlatan oyuncu, kitap okuduğunu ve komşuları ile vakit geçirdiğini ifade etti. Ramo dizisinin Ağustos ayında başlayacağının müjdesini veren oyuncu, sette sosyal mesafenin nasıl korunacağını ise bilmediğini belirtti.

Oyuncu, “Korku var mı? Sosyal mesafe nasıl olacak?” sorusuna, “Var, onu nasıl halledeceğimizi bilmiyoruz” yanıtını verdi.

Yakın sahnelerin kaldırılması gibi bir durumun olmayacağını anlatan İlker Aksum, “Ya tamamen geçecek bir doğru düzgün çekeceğiz ya da çekmeyeceğiz” diye konuştu.

Karantina sürecinde tüm dijital platformlarda bolca film izlediğini belirten İlker Aksum, mutfak ile arasının ise hiç olmadığını sözlerine ekledi.

Röportajı videodan izleyebilirsiniz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir