Rolden çıkamayan oyuncuları Maslak Sanayide yapıyorlar! Cem Uçan’dan ağır söz!

Rolden çıkamayan oyuncuları Maslak Sanayide yapıyorlar! Cem Uçan’dan ağır söz!

Payitaht Abdülhamid dizisinde Ahmet Celalettin Paşa karakterini Cem Uçan canlandırıyor. Dizide Mahmut Şevket Paşa karakterini ise Hakan Boyav …


Payitaht Abdülhamid dizisinde Ahmet Celalettin Paşa karakterini Cem Uçan canlandırıyor. Dizide Mahmut Şevket Paşa karakterini ise Hakan Boyav canlandırıyor. İki ünlü isim, youtube üzerinden arkadaşları ile sohbete katıldı.

Hakan Boyav ve Cem Uçan, rollerinden çıkamayan ve kendilerini büyük aktör olarak gören meslektaşlarına ağır sözler söyledi.

Hakan Boyav, kendisinin bir paşa olmadığını, onun gibi yaptığını belirterek, “Biz kral gibi oluyoruz, paşa gibi oluyoruz. Yemin ediyorum, ben çok şizofren de gördüm. Aslanlar gibi profesyonel oyuncu da gördüm. Benim istediğim bu profesyonel oyuncuların sayısının setlerde ve tiyatroda artmasıdır. Ama arıza tipler gördüm. Rolden çıkamayanlar gördüm. Onlara da Allah’tan acil şifalar diliyoruz” diye konuştu.

Cem Uçan da konuya dahil oldu ve kendisinin de bildiği ismi büyük olan ama rollerden çıkamayan oyuncular olduğunu anlattı. Cem Uçan, bu tür oyunculara Maslak sanayiyi adres gösterdi.

Oyuncu, şu sözleri ile dikkat çekti: “Rolden çıkamayan büyük aktör olan arkadaşlarımızın, aktörlük ile alakaları yok. Hak getire oyunculuk yani. Evde yok abiler yani. Bunların sadece mesleki anlamda işte ‘büyük aktörüm, ama rolden bile çıkamıyorum ama evde yokum. Öyle abiler bunlar. Çıkamazsa Maslak Sanayide arkadaşlar var bizim abi yapıyorlar orada.”

Sohbeti videodan izleyebilirsiniz.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir