Şampiyon dizisinde moraller bozuk!

Şampiyon dizisinde moraller bozuk!

TRT1 ekranında yayınlanan Şampiyon dizisinin çekimlerine Mart ayında ara verildi. TRT’nin kurumsal kararı ile kanalda yayınlanan tüm diziler …


TRT1 ekranında yayınlanan Şampiyon dizisinin çekimlerine Mart ayında ara verildi. TRT’nin kurumsal kararı ile kanalda yayınlanan tüm diziler durdurulmuştu. Şampiyon dizisinde Mayıs ayında sezon finali yapma hedefi vardı. Tolgahan Sayışman 34. bölüm günü sezon finali olabileceğini söylemişti.

2 aylık koronavirüs arasından sonra Şampiyon dizisinde final bölümünün çekilip, dizinin bitirilmesi gündemde. Şimdiye kadar 25 bölüm yayınlanan dizi normalde 34 bölüm sürecekti ama pandemi nedeniyle planlar bozuldu.

Diziden gelen bir başka olumsuzluk ise ekibin paralarını alamaması olduğu belirtiliyor. TV100’den Birsen Altuntaş, yapımcı ile ekip arasında gerginlik olduğu yönünde iddiayı gündeme getirdi.

Ramazan bayramının ardından dizinin ekibinin toplanması beklentisi var. Ancak mevcut durumda planlama nasıl şekillenecek, ödeme krizi nasıl aşılacak merakla bekleniyor.

TRT’nin yapımcıya tüm ödemeleri yapmasına rağmen, ekibin alacaklarını yapımcıdan tahsil edemediği belirtiliyor.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir