Show TV’nin yeni dizisi Arıza’nın dikkat çeken özelliği!

Show TV’nin yeni dizisi Arıza’nın dikkat çeken özelliği!

Televizyon kanalları içinde Show TV, sınırlı dizi yapan kanallardan birisi. Aksiyon üzerine daha çok eğilen Show TV’de Çukur, Ramo dizilerinin …


Televizyon kanalları içinde Show TV, sınırlı dizi yapan kanallardan birisi. Aksiyon üzerine daha çok eğilen Show TV’de Çukur, Ramo dizilerinin yanı sıra komedi yapımı Kuzey Yıldızı izleyicilerle buluşuyor.

2020-2021 sezonu için hazırlanmakta olan yeni dizi Arıza, aksiyon özellikleri ile dikkat çekiyor. O3 Medya tarafından hazırlıkları devam eden dizinin yönetmeni Recai Karagöz.

TV100’den Birsen Altuntan’ın haberine göre, Ozan Aksungur’un Gamestory adlı içerik şirketinin özgün hikâyesinden yola çıkılarak oluşturulan senaryo merakla bekleniyor.

Başrolünde Tolga Sarıtaş’ın yer alacağı Arıza dizisi için oyuncu seçimlerine devam ediliyor. 3 sezon Söz dizisinde yer alan Tolga Sarıtaş, başarılı performansı ile geniş kitleler tarafından çok beğenilmişti.

Oyuncunun 2019-2020 sezonunda izleyici ile buluşan Ferhat ile Şirin dizisi ise kısa sürede ekran ömrünü tamamladı. Tolga Sarıtaş, aksiyon rollerinin aranılan isimleri arasında gösteriliyor.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir