Zalim İstanbul dizisinde sevindiren yeni gelişme!

Zalim İstanbul dizisinde sevindiren yeni gelişme!

Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Zalim İstanbul, son 4 bölümün çekimleri için yakında sete çıkacak. Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz …


Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Zalim İstanbul, son 4 bölümün çekimleri için yakında sete çıkacak. Fikret Kuşkan, Mine Tugay, Deniz Uğur gibi usta isimlerin yanı sıra; Bahar Şahin, Berker Güven, Ozan Dolunay, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan ve Simay Barlas gibi genç isimler de dizinin kadrosunda bulunuyor.

Kanal D’de yayınlanan ve reytingleri nedeniyle final kararı alınan Zalim İstanbul’un 37. bölüm çekimleri koronavirüs pandemisi nedeniyle yarım kalmıştı.

Mayıs sonu itibariyle dizinin setinde yeniden çalışmalar başlayacak. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre ilk olarak yarım kalan 37. bölümün çekimleri tamamlanacak. Ardından 3 bölüm daha çekilerek final yapılacak.

Zalim İstanbul dizisinin yurt dışı satışları nedeniyle kalan 4 bölümün çekimlerinin tamamlanması şart. Zira yapımcı Şükrü Avşar, projeyi tamamlayıp yurt dışı satışlarına ağırlık vermeyi planlıyor.

0 0
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleppy
Sleppy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir